SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf
Çmimi :
€5,600.00
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
22,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, DVD Player, Shufra Kulmi, Spoiler
ID e produktit :
64170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golf 1.9 tdi di te kuqe karavane shum i rujtume i pari rqistrim ne kosove
Informata rreth publikuesit
jeton
Pejë
044582110
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »