SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf V Coupe 2004
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
21,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
64178
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf V Coupe viti 2004 ngjendje tmire 6 shpejtsi 2.0 TDI vetura tani eshte 06 , gjindet ne Gjilan Nr Kontaktues . 045-332-127
Informata rreth publikuesit
Shendrit
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »