SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peugeot 307 2.0 HDI
Çmimi :
€3,990.00
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '15
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
64182
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 307 2.0 HDI
Viti i prodhimit 2004
Manual ,6 shpejtesi
Klimatronik
Uleset me ngrohje
Senzor i shiut
2 qelesa
Regjistrim deri ne tetore
Ne gjendje shume te

Per informata shtese kontaktoni ne tel. 044 10 24 24
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Guxim
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »