SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw GOLF 4 TDI GTI 150 PS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
179,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
64524
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen VW GOLF 4 TDI GTI 150 PS FULL EXTRA
Vetura posedon Lekur karrika me nxemje Navigacion Clima tronic Xenon te gjitha serviset i ka te kryera me rregull dhe ne kohe gomat i ka te reja para nje muaji jan blere me nje fjal vetura eshte ne gjendje perfekte nuk i mungon asgje arsyeja e shitjes eshte se kam mar vetur tjeter. Nr Kontakti 044 406 206 Alberti
Informata rreth publikuesit
Bardhyl
Podujevë
Podujevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »