SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 324
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '15
Lloji :
BMW 324
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1986
ID e produktit :
64542
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes BMW 324 disel viti i prodhimit 1986 eshte ne gjendje shum te mir rexhisrtim nuk ka eshte e qlajmruar nuk ka denim
Informata rreth publikuesit
Naser
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »