SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Punto 1.9 JTD 2000, 245000
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '15
Lloji :
Fiat Punto
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
245,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
64563
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fiat Punto
Ne gjendje te rregullt,

Servisi i bere me rregull,
Rrypi i rebrasnit i nderruar me rregull
Nuk ka asnje prishje ne motorr apo karroceri.

Cmimi i diskutushem (Prej cmimit te vetures zbritet cdo defekt.).
Bej ndrrim me ndonje veture me marsh automatik.

Sipas kalkulimeve te peshkut te art:
Fuqia e motorit : 85 Hp
0 deri 100 km/h : 11.5 sekonda
Rezervuari : 49 L
Lëndë djegëse :
diesel
Shpenzimet - Qytet : 7.2 L/100Km
Shpenzimet - Autostradë : 4.2 L/100Km
Shpenzimet - Kombinuar : 4.9 L/100Km
Gomat : 185/60 R14 H

Regjistrim deri ne fund te 2015
Informata rreth publikuesit
trimademi
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »