SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Escord
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '15
Lloji :
Ford Escort
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
80,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1994
Ekstra :
CD Player, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
64575
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ford Escord shum i rujshum 1.4 benzin ne gjendje perfekte regjistrimi i ka skaduar denim nuk ka .
Informata rreth publikuesit
Getuard
Gjilan
044937938
Zürich, Switzerland [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »