SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vetura old timer
Çmimi :
€3,555.00
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '15
ID e produktit :
64589
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kadet C
1.2 Benzin
1979
Automatik
Deri Mars ka regjistrim

Nr kotaktues 045666608
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Patriot
Prishtinë
044504644
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »