SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes A 170 disel, i ardhur nga Gjermania ne garazh. -04
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '15
Lloji :
Mercedes A 170
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
255,000
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
64591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes A klasin DISEL i vitit ne fund te 2003 muaji 09. ne gjendje te rregull teknike, optike dhe ne dokumenta,
A 170 eshte LONG ( I GJATE), ka hapsire dhe komoditet te mire per nje familje.
Hargjime te vogla, dhe shume praktik ne vozitje.
posedon KLIM FUNKSIONALE, AIRBAG, ABS, MBYLLJE QENDRORE, XHAMAT DHE PASQYRET ME RRYM,
KA 2 QELSA ORIGINAL ME TELEKOMAND....
QMIMI I DISKUTUESHEM, JU MIREPRES, THJIRRNI SE I'A VLEN.
Informata rreth publikuesit
agim_460
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »