SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
111,111
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1987
Ekstra :
CD Player, Radio
ID e produktit :
64605
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pronari: Arif Misini
Golf 2

Golfi është në gjendje të rregullt me regjistrim rks 1 vit golfi është ky që shifet në foto i vozitur vetem nga një pronar
golfi ka goma te dimrit i vitit 1987 dizel i thjesht 1.6
Pres blerës serioz qmimi i diskutueshëm :Nr. i telefonit :044292902 numri i telefonit
Informata rreth publikuesit
Muhamed
Dragash [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »