SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,999
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
1988
Ekstra :
CD Player, Radio
ID e produktit :
64640
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 2 1.6 Turbo Dizel
me mundesi nrrimi
Golf 4 1.9 Dizel ose
Opel Astra G 1.7 dizel
kuptohet Shtimi i Pageses nga Une
viber:049262075
044262075
Informata rreth publikuesit
Shqiprim
Drenas
044262075
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »