SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Volkswagen/VW 1999
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Sharan
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
249,999
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
64645
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura VW Sharan e vitit 1999, dizel, automat, 210.000 km. 7 ulese. klimatronik e shume gjera tjera ekstra te cilat mund ti shihni edhe ne foto ketu.

Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe e regjistruar.

Mundesi nderrimi.

Cmimi 3.500 Euro vlen vetem per bleresit me para ne dore.

Malë Thaqi
044770052
Informata rreth publikuesit
male
Gjakovë
044770052
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »