SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
seat toledo 1..6 benzin/plin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '15
Lloji :
Seat Toledo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
340,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1998
Ekstra :
CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
64727
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
seat toledo 1998 me tabela te huaja 1.6 benzin
Informata rreth publikuesit
betim
Rahovec
045541830
krushe e madhe [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »