SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
passat 1.9 TDI DI-te kuqe 02 (bej ndrrim)
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
64739
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
passat 1.9 tdi di-te kuqe shum i mir hargjimet e vogla i ardhun prej zvicrre me liber te servisit (260.000)mi ABS ESP AIR BAG NAVIGACION KLIM KOMANDA NE TIMON NXEMJE NE KARRIKA FELLNE 17 COLL bej ndrrim me ndonje vetur te vogel
Informata rreth publikuesit
Dardan
New York, New York
045-625-563 , 049-486-412
New York, New York [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »