SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET GOLF 2 PER ARSYE EMIGRIMI
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
299,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
1988
Ekstra :
Radio, Child Locks
ID e produktit :
64750
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1.6 DIZEL NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE , GOMA TE REJA SERVIS , AKUMULATOR , 2 DYRSH NGJYR E KUQE SHUM E BUKUR NE TABELA o5 (FERIZAJ) REGJISTRIM DERI 21 O3 2015

NR KONTAKTUES
o49 767 606
o44 767 606
Informata rreth publikuesit
Flamur
Shtime
Shtime [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »