SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo viti 97 i regjistruar urgjent
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Polo
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
1997
ID e produktit :
64760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
polo viti 97 me klim nuk esht ne hipotek esht i regjistruar
vetura ne gjendje shum te mir
numri 044377113
Informata rreth publikuesit
dolinjo4
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »