SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 3 1.9 TDI 93
Çmimi :
€1,850.00
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
67,400
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
1993
Ekstra :
Alarm, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
64767
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes urgjent Golf 3 1.9 TDI - 93 RKS regjistrim deri me 03.02.2015
Motorri eshte 1.9 TDI eshte shum ne gjendje te mir. Shpenzimet i ka shum te vogla minimale
Timon Servo dhe levizes (posht lart)
Shiber
3 Dyr 2
Gomat e para i ka te reja
Tel . 044840909
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »