SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mini cuper 1.6
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '15
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
64774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mini cuper eshte i sapo ardhur nga zvicrra ka te kryer te gjitha servisimet ne zvicerr
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lindi
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »