SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf4
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '15
Lloji :
Volkswagen/VW
Ekstra :
Xhama Elektrikë
ID e produktit :
64838
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf4 1.9 tdi 6 marshe sendilje sport clima tronic navigator di tkuqe limited edition
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elidon
Lushnjë
Lushnjë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »