SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 V6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '15
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
264,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
64845
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Veturë Ekonomike Full Extra Nr Tel 044884858
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gentuar
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »