SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 530
Çmimi :
€9,600.00
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '15
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
218,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Airbags, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
64977
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 530 3.0 diesel 2005 te kaluara 218000 ndrrim i mundshem nese me konvenon edhe me vetur ma te shtrejt 049664444
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rilind
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »