SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gollf 3
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
212
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1996
Ekstra :
Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
65024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 3, Diesel i Thjeshte, Viti i prodhimit 1995, model i vitit 1996, 2 X Air Bag, I servisuar pa asnje defekt, 212.000 km te kaluara, Centrall, Alarm, regjistrim deri me 19 tetor 2015,
Informata rreth publikuesit
B
Pejë
045463870
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »