SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 530D
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '15
Lloji :
BMW 530d
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
65120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 530 D M5 Packet
Dizell
Nje gjendje shume te mire teknike dhe kozmetike
4goma te reja M+S
Regjistrimi i qlajmruar me kohe
Nuk ka denime
Ndrrimi Mundshem
Informata rreth publikuesit
Veli
Ferizaj
044274294
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »