SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes benz
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '15
Lloji :
Mercedes E 270
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
65131
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndodhet ne tirane ..me dokumenta shqiptare..i gateshem per cdo lloj testi nr teli 0696883055
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Diklo
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »