SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pezho 206
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '15
Lloji :
Peugeot 206
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
121,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
65289
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes pezhon 1.6 benzin e posa ardhur nga Sllovenia ka:
klime
centrall
airbeg
abs
servo
dritare elektronike
pasqyret elektronike
2 dyrsh
servisimi i kryer
gjyr vishnje metalike

QMIMI I DISKUTUESHEM
Informata rreth publikuesit
Bahtir
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »