SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw e30 318
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '15
Lloji :
BMW 318
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
28,100
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1988
ID e produktit :
65292
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ka edhe 6 muj regjistrim
Informata rreth publikuesit
Qazim
Rahovec
044843053
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »