SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 206 gt
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '15
Lloji :
Peugeot 206
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
65303
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
abs
Air bag
Klimatronik
Senzorgjami
Gjamaelektirk
Fillne
Manual
Full muzik
Dhe shum opsione te tjera
044-358-108 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albertt
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »