SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Transit
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '15
Lloji :
Ford Transit
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
90,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
65316
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kombi me 3 ulse ne gjendje te rregullt dhe shum pak i perdorur
Informata rreth publikuesit
valon
L3 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »