SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes E 220
Çmimi :
€3,350.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
Lloji :
Mercedes E 220
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
3,500,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
65343
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes E220 - dizel, CDI, ngjyre e zeze. Shpenzimet i ka shume te vogla.Mob: +37744371908, ose viber +38649573380
Informata rreth publikuesit
L
Gjakovë
+37744371908
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »