SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw 730d
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '15
Lloji :
BMW 730
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
213,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
65345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bmw 730d full osht perde permrapa navi karrikat me nxemja para edhe mrapa karigat me memorje lekur krem jasht shum i ruajtur ne maqin teper i ruajtur nr 044371781 edhe ne viber
Informata rreth publikuesit
Shefqet
Oslo, Norway
deshmoret e liris [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »