SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
1991
ID e produktit :
65352
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 2 elegant.
Ngjyr e zez metalike...
Vit
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
mia
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »