SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C 200 CDI Automatik
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '15
Lloji :
Mercedes C 200
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
65355
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes. c200 CDi, Automatik , Klime , Karrikat me Nxemje , Tempomat, i regjistruar RKS , viti i prodhimit 2001 , ne gjendje plotesisht te rregullt dhe shume i ruajtur.

TEL. 045 457 510

MUNDESI NDRRIMI ME KOMBI SPRINTER DUBLE CABIN.
Informata rreth publikuesit
albatrit
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »