SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 3
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
22,500
Motori (kubik) :
18.00
Viti :
1993
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
65358
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 3 Vitit i prodhimit 1993 Benzin Ka te ndrrume shum pjes si p.sh Karrikat enjejt si te BMW Farat e golf IV Gomat e dimrit edhe te veeres te reja me fellne BBS 15 . Gjamat me rrym central alarm Shum i rujtun shum i bukur dhe shum pjes tjera rezerv regjistim deri ne korrik + muziken krejt pioner qmimi fiks 3800 Nr kontaktus 049200334 044200334
Informata rreth publikuesit
Ibrahim
Barcelona, Spain
Barcelona, Spain [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »