SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '15
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2001
Ekstra :
Airbags
ID e produktit :
65359
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES SPRINTER 313 CDI TE KUQE VITI 2002 POSEDON AIRBEG ,KLIM. NE GJENDJE SHUM TE PRI SI JASHT ASHTU EDHE BRENDA ..KONTAKTO NE NUMRIN 044-392=334
Informata rreth publikuesit
labinot
Ferizaj
045565169
FERIZAJ [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »