SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz Sl 320
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '15
Lloji :
Mercedes SL
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
3200.00
Viti :
1999
Ekstra :
CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
65540
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kete makine , cmimi i diskutueshem . Eshte makine me dokumenta te rregullt .
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fabian
Tiranë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »