SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi 80 1.6
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '15
Lloji :
Audi 80
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
314,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1991
ID e produktit :
65617
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Është në gjendje të rregullt teknike , vetura është e prodhuar në fund të vitit 1991 , është 1.6 Turbodizel dhe që nga ajo kohë ka pasur 3 shofer të vetëm , është mjaft e ruajtur , shpenzimet : 6 litra për 100 km i ka 314000 km të kaluara ( 22.01.2015 )
Nuk është e aksidentuar , posedon shiber , gjithashtu ka kukë për tërheqje të rimorkios .
Për më shum informata kontakto në tel. 045891375 ose 045579968
Informata rreth publikuesit
Shpëtim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »