SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KOMBI VW T4 97 2.4
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '15
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1997
Ekstra :
Hidraulik, Radio, Shufra Kulmi
ID e produktit :
65621
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
kombi vw t4 ne gjendje te rregullt
gomat e veres me bandash +
mbules me hekra per prokolic
timon hidraulik
viti i prodhimit 1997
nr.tel. 044-355-816 dhe 049-447-611
me targa RKS
Informata rreth publikuesit
Sajmir
Skenderaj
Skenderaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »