SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
polo 1.9 TDI
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen Polo
Ngjyra :
Vjollcë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
182,156
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2002
ID e produktit :
65624
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shesh polo 1.9 TDI vitit 2002 e ardhur nga slovenia
Informata rreth publikuesit
Alban
Suharekë
Suharekë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »