SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Meriva 2006
Çmimi :
€3,800.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '15
Lloji :
Opel Meriva
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
95,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Spoiler
ID e produktit :
65625
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Meriva 2006 1.8 benzin

+377 44 118 903
Informata rreth publikuesit
Rrezarta
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »