SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 1.9 viti 2007
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
86,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2007
Ekstra :
Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
65626
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra: Silver (hiri) 5 dyer radio cd airbag para edhe mbrapa pasqyret me rrym 4 xhama elektronike sensor mbrapa klim 6 shpejtesi servisime te rregullta ne servis te autorizuar goma te veres edhe te dimrit me fellne i bler 2007 i ri te BAKI dy qelesa goma rezerv. nuk mundesohen nderrimet.
Informata rreth publikuesit
Lorik
Prishtinë
045872568
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »