SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW BORA 1.9 Automatik 2000
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '15
ID e produktit :
65632
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW BORA 1.9 TDI Automatik 2000..regjistrim deri tetor 2015 shum e ruajtur nuk boj ndrrim.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
Prizren
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »