SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toyota Rav4 2.2 Dizel 2009
Çmimi :
€14,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shkurt '15
Lloji :
Toyota Rav 4
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
91,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu
ID e produktit :
65650
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toyota Rav4 2.2 Dizel, viti i prodhimit 2009, 91.000 km te kaluara, sensore parkimi, komanda ne timon, manual, goma te veres dhe te dimrit, i regjistruar, klimatronik, cd+shanzher
Informata rreth publikuesit
Ledri
Prishtinë
049805060
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »