SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6 2.5 TDI modeli 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '15
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
208
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
65666
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHes Ose Ndrroj Audi A6 2.5 TDI rks deri muajin tetor 2015 kerri i ka te gjitha servise e kryera muzik tmir me ni fjal tip top ndrroj me vetur me te vogel nr tel 049900769
Informata rreth publikuesit
Misteriozi
mitrovic [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »