SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nissan Micra 1.3i K11
Çmimi :
€2,450.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shkurt '15
Lloji :
Nissan Micra
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
110,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags
ID e produktit :
65700
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Nissan Micra 1.3i K11 ,viti i prodhimit 2000 te kaluar 110000 me liber te servisit te zvicrres nissani i ka te kryer te gjith servis - vajin , filtera , diskat , ejt - 4 goma te reja x4
I regjistruar deri me 20.01.2016
Per me shum kontakto 044 954 954
Informata rreth publikuesit
migjeen
Prishtinë
044954953
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »