SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-benz E270 cdi avantgarde panoramic
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shkurt '15
Lloji :
Mercedes E 270
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Viti :
2003
ID e produktit :
65705
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes-benz E270 cdi avantgarde. .viti I prodhimit 2003 ..me dokumentat te paguara me targa AA. .sallon lekure. .kambio automatike. .tavan xhami me dy baxha. .me telefon. .pasqyra me mbyllje. .drita xeno .Disqe 17 origjinal. .kilometra 248.000. .Cmimi 7.500 euro cel. 0698498328 makina esht ne gjendje te shkelqyer si nga ana xhenerike dhe motorrike..
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bushi
Los Angeles, California
Vlorë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »