SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '15
Lloji :
Mercedes 190
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1987
ID e produktit :
65714
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes 190 i Bardh Shum i Ruajtur Si Mrena Po Ashtu edhe Jasht . Eshte Dizell 1.9 Ka Hargjime Te Vogla . Ka Fellne . Nuk eshte Hipotek
Per Me Shum Mund Te Thirrni Ne Numrin 044289743
Informata rreth publikuesit
Fidan
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »