SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Megane 2002
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt '15
Lloji :
Renault Megane
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Airbags
ID e produktit :
65805
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
i Posa ardhur prej Gjermanise ne gjendje te rregullt.

Tel nr. 044-206-740
Informata rreth publikuesit
Endrit
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »