SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Bardhë
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
ID e produktit :
65809
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golfi dizell i thjesht osht i rujtun ti top i ka serviset e kryerA 4 amortizera te ri 2 sglloba trapin e nderrm regjistrim ka 4 muj hipotek nuk esht e perkthejm meniher 4 goma te reja dhe lkur fabrikisht 044703178
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
cs-srw
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »