SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat Punto 1.9
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shkurt '15
Lloji :
Fiat Punto
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
65818
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fiat Punto 1.9 disel 2003 ka 3 dyer klime dhe gjama elektrike,gomat e veres dhe te dimrit te reja.Eshte ne gjendje shume te mire. Konakti 044137358
Informata rreth publikuesit
lizuthk-
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »