SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet URGJENT PEUGEOT 307
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shkurt '15
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2004
Ekstra :
CD Player, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
65862
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Veturen Peugeot 307 viti i prodhimit 2004 2.0 HDI. Vetura i ka 250000 km te kaluara. Vetura eshte ne gjendje te rregullt , por resgjistrim nuk ka , marshi Manual,
Eshte i parapar edhe per autoshkolle , i posedon edhe pedalet qe i ngjiten me dhembezor ne menyre speciale ne anen e djathte apo ne anen e instruktorit . Me nje sistem te muzikes Pioner , goma te dimrit bandash orgjinal te Peugeotit.
Qmimi 3500 i negociushem .

Mund te na kontaktoni ne numrat :
00377045699041 00386049114524
Informata rreth publikuesit
Dali
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »